طراحی سایت فروشگاه آنلاین مبلمان

طراحی سایت مبلمان

امروزه، تمامی کسب و کارها به این موضوع پی برده اند برای اینکه بتوانند تعداد مشتریان خود را افزایش دهند باید وارد دنیای اینترنت شوند. سایت درگاهی است که ورود کسب و کارها را به اینترنت میسر می سازد. اما اگر المان های مناسب در طراحی سایت در نظر گرفته نشوند، سایت هرگز با موفقیت روبرو نمی شود.

اگر تولید کننده مبلمان باشید و طراحی های منحصر به فرد خود را در اختیار داشته باشید قطعا به فضایی برای ارائه و معرفی این طراحی ها در قالب طراحی سایت مبلمان نیاز خواهید داشت. شما با استفاده از خدماتی که شرکت 361 در زمینه ساخت سایت مبلمان ارائه می کند می توانید طراحی های خود را به بهترین شکل ممکن در اختیار مخاطبان و مشتریانی که به دنبال طراحی هایی نظیر طراحی های شما هستند، قرار دهید.
عموما تولیدکنندگان در فضاهای کار کارگاهی مشغول به کار هستند و در این فضا ها خبری از ویترین و یا نورپردازی نیست. افراد در مراجعه به این کارگاه ها سفارشات خود را بر اساس تصاویر بی کیفیت و یا توصیفات شخصی به انجام می رسانند و از اینرو بسیار پیش می آید که سفارش نهایی مشتری با آنچه که در سر داشته است تفاوت بسیاری دارد. در موارد این چنینی اشکال از کارگاه تولید کننده نیست بلکه ابزار های طراحی مناسبی در اختیار مشتری و سازنده قرار داده نشده است. شرکت رایان در ساخت سایت مبلمان این امتیاز را در اختیار صنعتگران گرامی می گذارد که با استفاده از فضای مجازی تمامی قابلیت های خود در قالب طراحی سایت مبلمان در معرض دید کاربران بگذارند و با استفاده از راه اندازی سایت مبلمان شیک و برازنده در فضایی مناسب طرح را به مشتریان عرضه کنند. در ساخت سایت مبلمان کارگاه ها، بخش هایی متنوعی قرار دارد که سفارش مبلمان را برای مشتریان تا جای ممکن ساده و لذت بخش می کند.
طراحی وب سایت مبلمان از جمله توانمندی های شرکت رایان به شمار می آید. این شرکت با برخورداری از تیمی حرفه ای و با اشراف کامل در خصوص نیاز های طراحی سایت مبلمان به یاری شما خواهد آمد و تجارت شما را متحول خواهد کرد. شرکت رایان در ایجاد وب سایت مبلمان تولیدکنندگان عزیر تمام مراحل تولید و ویژگی های ارزنده در ساخت و طراحی مبلمان در این مراکز را به تصویر می کشد و در طراحی وب سایت مبلمان این صنعتگران عزیز هنر این افراد را به بهترین شکل ممکن به مخاطبان ارائه داده و سایتی درخور را برای این گونه مشاغل طراحی کند.

مطالعه کنید  15 اشتباه در طراحی سایت که نباید انجام داد

 

طراحی سایت مبلمان

امکانات طراحی سایت مبلمان

در طراحی وب سایت مبلمان ویژگی ها یا امکاناتی که حائز اهمیت است را در اختیار مشتری قرار گیرد که سفارش و مشاهده طراحی سایت مبلمان را تا جای ممکن برای مشتری آسان کند. مشتری باید در طراحی سایت مبلمان با یک رابط کاربری قدرتمند روبرو شود که پاسخگوی کلیه نیاز های مشتری خواهد بود.

 1. در راه اندازی سایت مبلمان باید نحوه پرداخت آنلاین و دیگر روش های پرداخت نیز گنجانده شده باشد.
 2. مشتری باید قابلیت هایی در زمینه ی تغیر دادن زبان را در دسترس داشته باشد. بهتر است که زبان فارسی، انگلیسی و عربی جهت صادرات و واردات وجود داشته باشد.
 3. طراحی سایت مبلمان باید ریسپانسیو یا واکنش گرا باشد و با انواع دستگاه ها باشد و روی تلفن های همراه به خوبی نمایش داده شود.
 4. در کلیه بخش های طراحی سایت مبلمان باید قسمتی برای ارائه نظرات و پیشنهادات مخاطبان وجود داشته باشد.
 5. فرم سفارش نمایندگان یا همکاران با انتخاب جزئیات کامل محصول به عنوان مثال انتخاب پارچه و رویه کوبی بخش های مختلف، کد رنگ کالیته، اطلاعات مشتری همگی باید ثبت شده باشد
 6. معرفی و درباره ما، تماس با ما که اطلاعات کاملی از تاریخچه تولیدی و فروشگاه داشته باشد.
 7. تماس با ما در طراحی سایت مبلمان باید به صراحت مشخص شده باشد.
 8. معرفی محصولات و گالری تصاویر در طراحی سایت مبلمان باید طوری باشد که کاربر بتواند به سادگی کالای مورد نظر خود را از میان دسته بندی های تعیین شده بیاید و برای یافتن مبلمان مورد نظر خود در طراحی سایت مبلمان با مشکل روبرو نشود. در راه اندازی سایت مبلمان باید بخش های مبلمان اداری، مبل راحتی و ناهارخوری و… به صورت کامل  مشخص شده باشد.
 9. موقعیت مکانی یا محل مغازه یا فروشگاه روی نقشه گوگل در طراحی سایت مبلمان در اختیار مشتری قرار داده شود .
 10. در مرحله راه اندازی سایت مبلمان چنانچه امکان داشته باشد فروشگاه اینترنتی و افزودن کالاهای متنوع به سبد خرید برای مشتری فراهم باشد.
 11. چنانچه سایت فروشگاه اینترنتی مبلمان نیاز دارید باید به قابلیت مقایسه محصولات دسترسی آسانی داشته باشد.
 12. وبلاگ یا مقالات، در این بخش دانستنیهای زیادی را برای مشتریان قرار دهید. زیرا اینکار برای موتور های جستجوگر یا سئو نیز مفید میباشد.
مطالعه کنید  سایت فروشگاهی و سایت شرکتی در یک نگاه

مزایای طراحی سایت مبلمان

در حال حاضر از یک طرف به دلیل وجود مشغله های فراوان افراد و از طرف دیگر به دلیل گوناگونی بالای محصولات در بازار افراد کمی را پیدا خواهید کرد که روز تعطیل خود را صرف قدم زدن در بازار و جستجو برای مبلمان مد نظر خود کند.  در عصر حال  افراد حتی برای آگاهی از حدود قیمت مبلمان خود نیز به وب سایت مبلمان مراجعه می کنند و این سایت ها را به بازار های فیزیکی ترجیح می دهند زیرا میزان قابل توجهی در وقت و هزینه این افراد صرفه جویی می شود.
صاحبان برند های مبلمان در طراحی وب سایت مبلمان خود علاوه بر ارائه طرح های متنوع این امکان را خواهند داشت که با مشتریان خود در ارتباط باشند. صاحبان برند ها با داشتن یک طراحی سایت مبلمان می توانند به نظرات و پیشنهاد های مخاطبان دسترسی لازم را پیدا کرده و از آنها استفاده کنند.
طراحی سایت وب لیزا در ساخت سایت مبلمان این اجازه را برای شما در دسترس می گذارد که برای طرح های آینده خود نیز پیش بینی هایی انجام دهید. این کار این چنین به واقعیت خواهد پیوست که مشتریان به طرح های مختلف در طراحی سایت مبلمان شما واکنش های مختلفی نشان خواهند داد و شما می توانید در ایجاد وب سایت مبلمان با درنظر گرفتن میزان واکنش های متفاوت مشتریان و علاقه ای که از خود نشان می دهند در بحث مدل های مبلمانی که در آینده در سبد فروش خود قرار خواهید داد تصمیم بگیرید. شما با ارائه مناسب مدل ها در طراحی وب سایت مبلمان می توانید به مشتریان زیادی دسترسی داشته باشید.

مطالعه کنید  تولید محتوا،طراحی،سئو سایت فروشگاه اینترنتی

سایت مبلمان

طراحی سایت فروشگاه آنلاین مبلمان

اکنون، دیگر باید برای طراحی سایت فروشگاه آنلاین مبلمان اقدام شود. کسانی که می خواهند وارد پروسه طراحی سایت شوند، قبل از هر چیز باید اهداف خود را مشخص کنند. شما به عنوان صاحب کسب و کار فروش مبل بهتر است به این سوال پاسخ دهید چرا می خواهید سایت داشته باشید! آیا می خواهید فروش اینترنتی خود را افزایش دهید! آیا هدف شما برندینگ است و تلاش می کنید با طراحی سایت مشتریان بیشتری شما را بشناسند! آیا می خواهید وارد کسب و کارهای بین المللی شوید و در بازار جهانی مبل خود را به مشتریان بفروشید! تمامی این موارد می توانند به طراح سایت ایده دهند که سایت را چگونه پیش ببرند.