معماری فروشگاهی و تجاری

دفتر معماری 361 ، فعالیت خود را در زمینه مهندسی معماری ، طراحی نمای ساختمان، طراحی ویلا، معماری داخلی و خدمات ساختمانی با تکیه بر مهارت های تیم خود از سال 1398 آغازنمود. تیم طراحان ما با نگرشی مدرن و بکارگیری ایده های نوین و استفاده از متریال های روزدنیا، سعی در ایجاد نگاهی نو در خلق فضا دارد.

از جمله خدمات اصلی شرکت معماری استودیو قاف میتوان به دکوراسیون و طراحی داخلی منزل ، طراحی نمای ساختمان ، طراحی ویلا ، طراحی داخلی و نمای واحد های تجاری واداری اشاره کرد که شامل طراحی، نظارت و اجرا میباشد.

architecture

با خدمات معماری ما بیشتر آشنا شوید

دکوراسیون داخلی

هنر و علم ارتقای فضای داخلیِ ساختمان برای دستیابی به محیطی سالم‌تر و زیباتر

دکوراسیون داخلی

مشاهده

طراحی سه بعدی

فرآیند توسعۀ یک ارایه مبتنی بر مختصات ریاضی از هر رویه یا سطح یک شیء

طراحی سه بعدی

مشاهده

ساخت سازه فلزی

ساخت سازه های فلزی ، پل های عابر پیاده معمولی و میکانیزه، بیلبورد های تبلیغاتی

ساخت سازه فلزی

مشاهده

مشاوره و نظارت

مرحله اول، طراحی نقشه پروژه، نظارت بر پروژه، مشاوره در جهت بهبود پروژه و… کارفرمای حقیقی یا حقوقی

مشاوره و نظارت

مشاهده
Commercial interior decoration

دکوراسیون داخلی

طراح داخلی | Interior Design به عنوان یک فعالیت کاری و هنری و صنعت معرفی شده است و فضای داخلی ساختمان ها را برای انجام کارهای روزانه زندگی و کار تزیین می بخشد. هدف اصلی طراح داخلی پیشرفت در کارایی فیزیکی و روانی فضا برای زندگی بهتر است. طراح داخلی بخش هایی از عوامل که شامل فرم، نور، رنگ ،بافت ، کف ،سقف، دیوار و همچنین چیدن درست وسایل در کنار هم را بر عهده دارد. کار طراح همین است که همگی وسایل باید به صورت هماهنگ و متناسب در یک فضا قرار گیرند. کار طراحی داخلی شبیه به معماری و طراحی است و شامل جنبه های کاربردی، ساختاری و فنی می باشد. مهمترین قسمت یک طراح داخلی، داشتن هنر و علم و درک رفتار مردم به دلیل ساخت فضای کاربردی درون ساختار است که کار طراحی معماران داخلی می باشد. کاربرد مهم رنگ در طراحی داخلی ترکیب رنگ فضا ، تاثیر زیادی را بر روی افرادی می گذارد که در آن محیط زندگی می کنند زیرا بر اساس سلیقه آن ها انجام می گیرد. برای نمونه اتاق نشیمن و پذیرایی باید از طرح یا رنگی استفاده کرد که آرام بخش باشد و اتاق خواب باید بر اساس احساسات قلبی صاحب خانه انتخاب گردد. ترکیب رنگ ها باید بر اساس صاحب و افراد خانه انتخاب شوند.


طراحی سه بعدی

طراحی سه بعدی یکی از فناوری ها و متد های جدید دنیا برای ارائه و ترسیم اجسام مختلف محسوب می شود. طراحی سه بعدی یا  Three-dimensional design در دنیای امروز، به معنای فرآیند استفاده از نرم افزار برای ایجاد  و ترسیم یک نمایش ریاضی از یک شی یا شکل  به صورت ۳ بعدی. شیء ایجاد شده  را می توان یک مدل سه بعدی نامید.

3D commercial
Construction of metal structure

ساخت سازه فلزی

به سازه ای كه عملکرد سه بعدی داشته باشد، طوريكه به هيچ شکلی نتوان رفتار كلی آن را با استفاده از يك يا چند مجموعه مستقل دوبعدی تقريب زد، سازه فضاكار گفته مي شود . با اين تعريف طيف گسترده ای از سازه ها يعنی حتی برخی از قوس ها و گنبدهای آجری گذشته نيز جزو سازه های فضاكار به حساب مي آیند ، ولی در اينجا منظور سازه های سه بعدی ویژه هستند كه معمولا دارای اعضای مستقيم با اتصالات صلب يا مفصلی مي باشند.که به آنها سازه فلزی گفته می شود.

مشاوره و نظارت

با توجه به شرایط بازار و وضعیتی که در حال حاضر در آن قرار داریم، ریسک کردن و بدون فکر عمل کردن و شروع یک کسب و کار، کاری بسیار پر خطر است و ممکن است هزینه‌هایی داشته باشد که غیر قابل جبران باشد. به همین دلیل است که مشورت با یک مشاور بیزنس می‌تواند به ما کمک کند تا مسیری روشن‌تر و کم خطرتر داشته باشیم. این موضوع به معنای از بین بردن ریسک‌ها نیست، بلکه به معنای کنترل ریسک‌ و انجام ریسک‌های جبران پذیر است. تشخیص این نوع ریسک‌ها و کنترل کردن آن‌ها نیاز به یک متخصص دارد تا کاملا بر موضوع مدیریت ریسک مسلط باشد و بداند که چه کارهایی بایستی انجام شود.

Advice and supervision
0
+
افراد تیم
0
+
سال تجربه حرفه ای
0
%
پیشرفت کاری
0
پروژه های

همکاری ها

کانون تبلیغات 361 تا به امروز در کنارشما قادر به افتخار آفرینی های فراوانی از جمله کسب اعتماد و ارائه خدمات به بیش از ۲۰٫۰۰۰ مشتری گرانقدر و ارائه مشاوره مستمر به بیش از ۵۰۰ برند کشوری در زمینه برندسازی و تبلیغات گشته است