سفارش طراحی سایت،بهترین برنامه‌ جایگزین اینستاگرام در ایران

سفارش طراحی سایت،بهترین برنامه‌ جایگزین اینستاگرام در ایران

سفارش طراحی سایت،بهترین برنامه‌ جایگزین اینستاگرام در ایران،نزدیک به 30 سال از تولد اولین سایت در دنیا میگذره و بیش از یک میلیارد دامنه در فضای اینترنت ثبت شده است. حتما برای شما سوال پیش آمده ،چرا سایت داشته باشیم؟ یا به عبارت دیگر،چرا باید سایت فروشگاهی داشته باشیم؟اگر پاسخ درستی به این سوال بسیار مهم پیدا کنید و مزایای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی را به خوبی متوجه شوید، به راحتی طرح راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود را مشخص کرده و در این مسیر به موفقیت می رسید.

امروزه عرضه محصولات و فروش کالاها در رقابت بسیار شدید و تنگاتنگی قرار دارد. فروشندگان و عرضه کنندگان خدمات برای کسب درآمد بیشتر باید مشتریان بیشتری را جذب کنند. برای رسیدن به این هدف علاوه بر افزایش کیفیت و قیمت مناسب باید شیوه های فروش و تبلیغات خود را تغییر دهند. از طرفی دیگر تاسیس شعبات مغازه یا فروشگاه و یا کارخانه در شهرهای دیگر می تواند تعداد مشتری و درآمد بیشتری را به سوی فروشنده روانه کند اما به ازای آن هزینه و امکان خدمات رسانی و پشتیبانی از این شعبات کار دشواری است.

مزایای راه اندازی فروشگاه اینترنتی

یکی از مهم ترین کارهایی است که می توان برای بهبود روند کسب و کار خود انجام داد.  از طرفی این فروشگاه بدون وقفه در حال فعالیت است.

1. بازار فروش بیشتر و توسعه سریع تر

  • یک فروشگاه واقعی اگر در بهترین نقطه شهر نیز قرار بگیرد، اجناس درون مغازه خود را تنها می تواند به افرادی که آن شهر زندگی می کنند به فروش برساند. اما یک فروشگاه اینترنتی می تواند فروش بیشتر و وسیع تری را تجربه کند.
  • می تواند به تمامی افراد یک کشور یا حتی فراتر فروش داشت باشد.
  • در نتیجه قطعا می تواند توسعه سریع تر و در نهایت درآمد بالاتری را داشته باشد.
مطالعه کنید  فروشگاه اینترنتی و نمایشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو

2. فروشگاه همیشه در دسترس

فکر کنید که صاحب یک فروشگاه واقعی هستید و یک مشتری قصد خرید یک هندزفری دارد. خریدار مجبور است برای انجام خرید خود از سر کار خود بیرون آمده و بعد از رد کردن ترافیک و شلوغی های بازار، خود را به فروشگاه شما برساند. در نهایت نیز اگر هندزفری مورد نظر مشتری را داشته باشید، خرید خود را انجام داده و دوباره به سر کار خود برمی گردد. این فرآیند به حداقل 2 الی 3 ساعت زمان نیاز دارد. پس به طور قطع برای مشتری خیلی راحت تر است که در همان محل کار خود بتواند در 15 الی 20 دقیقه وارد سایت شما شده و چند نمونه از هندزفری های موجود را مقایسه و در نهایت یکی از آنها را خریداری کند.

3. همیشه باز است

تصور کنید که شما یک فروشگاه واقعی دارید. چنین فروشگاهی به طور قطع در روزهای تعطیل بسته است و از یک ساعتی به بعد نیز دیگر امکان خرید برای کاربر وجود نخواهد داشت. اما در صورت داشتن یک فروشگاه اینترنتی، افرادی که نیاز دارند در روز تعطیل خریدی را انجام دهند، به راحتی می توانند وارد فروشگاه شده و خرید خود را به سرانجام برسانند.

4. فروش با تنوع بیشتر و هزینه کمتر

یک فروشگاه واقعی اگر بخواهد تنوع محصولات بالایی را داشته باشد، باید فضایی به فروشگاه خود اضافه نماید. به عنوان مثال اگر یک فروشگاه فیزیکی 200 متری دارید، برای داشتن تنوع بالا نیاز دارید که فضای خود را به 400 یا 500 متر افزایش دهید. اما همین فضا هم برای داشتن تنوع بالا دارای محدودیت است. همین موضوع هزینه بر است.

مطالعه کنید  چرا باید سایت فروشگاهی داشته باشیم ؟

5. هزینه تبلیغات ارزان تر و گسترده تر

  • قطعا می دانید که یک فروشگاه اینترنتی به منظور تبلیغات باید از بروشور، تراکت و موارد این چنینی استفاده کند که در نوع خود هزینه بر است.
  • از طرفی پخش تبلیغات برای فروشگاه فیزیکی محدودیت مکانی دارد.
  • اگر همین تبلیغات را با همان هزینه یا حتی هزینه کمتر در سطح اینترنت انجام دهند، قطعا می تواند با گستردگی بیشتری نتیجه دهد.
  • افراد بیشتری می توانند تبلیغات شما در سطح اینترنت را مشاهده کرده و به آنها اعتماد کرده و در نهایت خرید انجام دهند.

. اضافه کردن محصولات جدید بدون محدویت

شما اگر بخواهید به عنوان مثال 500 مصول را به فروشگاه واقعی خود اضافه نمایید، با محدودیت های بسیاری رو به رو خواهید شد. حتی شاید مجبور شوید شعبه دیگری را در جای دیگری تاسیس کنید. اما فروشگاه اینترنتی به هیچ عنوان چنین نیست. شما می توانید هر تعداد محصولی را می خواهید بدون هیچ محدودیتی و با کمترین هزینه ممکن به فروشگاه خود اضافه نمایید.

7. نیازی به سیسم حسابداری خاص نیست

حتما تاکنون برای شما پیش آمده است که آخر تایم کاری به بازار رفته باشید. به طور معمول در آن زمان افراد در حال حساب و کتاب میزان فروش و هزینه های آن روز خود هستند. اما در فروشگاه اینترنتی ب هیچ عنوان چنین نیست و همه چیز در همان لحظه محاسبه می شود. این موضوع یکی از مهم ترین مزیت های راه اندازی فروشگاه اینترنتی است. چرا که به خوبی می توان در وقت یک مدیر فروشگاه صرف جویی کرد.

مطالعه کنید  ویژگی طراحی سایت شرکتی

8. کسب اعتبار بیشتر برای فروشگاه فعلی

به طور معمول مشتریان ترجیح می دهند از فروشگاهی خرید کنند که دارای اعتبار مناسبی است. یکی از راه های کسب اعتبار داشتن وب سایت و اسم و رسم مناسب در اینترنت است.

 

بهترین راه برای ، سفارش طراحی سایت،بهترین برنامه‌ جایگزین اینستاگرام در ایران، با ما همراه باشید ….