رزرو بیلبورد شهری ، تبلیغات محیطی رشت

رزرو بیلبورد شهری، تبلیغات محیطی رشت

فهرست مطالب

رزرو بیلبورد شهری، تبلیغات محیطی رشت

تابلوهای شهری یکی از مؤثرترین ابزارهای تبلیغاتی در محیط عمومی هستند که همه ما روزانه با آنها روبرو می‌شویم. بر اساس تحقیقات انجام شده‌ درباره‌ کارایی تابلوهای شهری، بیش از ۷۱٪ از رانندگان‌ و سرنشینان‌ خودروها پیام‌هایی که بر روی تابلوها قرار می‌گیرد، را مشاهده‌ و خوانده‌ می‌کنند. پیشرفت تکنولوژی سبب شده‌ تا انواع جدید و مدرن‌تری از تابلوهای شهری، به عنوان مثال تابلوهای دیجیتال، طراحی و تولید شوند که این امکان را فراهم می‌کنند تا از قابلیت‌های پیشرفته‌تری در زمینه تبلیغات محیطی بهره برداری کرد. رزرو بیلبورد شهری و تبلیغات محیطی رشت

0911-134-9626

بیلبورد شهر رشت ( نمایش )

تاثیر تبلیغات با بیلبوردهای شهری

تابلوهای شهری، برخلاف تبلیغات آنلاین یا تبلیغات چاپی در نشریات، برای رساندن‌ پیام‌ها و تبلیغات به یک تعداد بسیار زیادی از افراد در جوامع شهری به‌کار می‌روند و در دو حالت سنتی و دیجیتال مشاهده می‌شوند. این نوع تبلیغات به دلیل هزینه‌های بالا، معمولاً توسط شرکت‌ها و برندهایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بدین ترتیب تمایز خود را از سایر رقبا به‌وضوح نشان می دهند.

اندازه بزرگ و قرارگیری در مکان‌های پرتردد، باعث می‌شود بیلبوردهای شهری تأثیر قابل توجهی در جلب توجه و اعتماد مخاطبان داشته باشند. یکی از تأثیرات بارز تبلیغات این بیلبوردها، افزایش شناخت برند از طریق آنهاست. مصرف‌کنندگان معمولاً تمایل دارند با برندهایی که با آنها آشنا هستند، معامله کنند و این تبلیغات عظیم این امکان را فراهم می‌کنند تا شناخت برند و ارتباط با مخاطبان بیشتر گسترش یابد.

تابلوها شهری با قرارگیری در نقاط مختلف شهر، احساس آشنایی و ارتباطی مستقیم با مخاطبان خلق می‌کنند. استفاده هوشمندانه از این تابلوها توسط برندها و ارائه‌دهندگان خدمات، امکان نفوذ و حضور قوی‌تر در بازار را فراهم می‌کند. همچنین به آسانی می‌توانند در مناطق خاصی حضور داشته باشند. تابلوهای دیجیتال عمدتا در مراکز تجاری و نقاط پر رفت‌وآمد شهری قرار می‌گیرند.

مطالعه کنید  آینده تبلیغات دیجیتال محیطی در سال 2024

این ویژگی به برندها و شرکت‌های تبلیغاتی این امکان را می‌دهد تا به‌طور مستقیم مخاطبان و مشتریان محلی را هدف قرار دهند. این مزیت در مقایسه با تبلیغات آنلاین و دیجیتال که بدون محل مشخصی ارائه می‌شوند، بسیار چشمگیر است. به همین دلیل بسیاری از شرکت‌ها و برندهای معتبر تلاش می‌کنند تا از طریق بیلبوردهای دیجیتال شهری، ارتباط مستقیمی با شهروندان برقرار کرده و پیام خود را به آنها منتقل کنند. رزرو بیلبورد شهری و تبلیغات محیطی رشت

 تفاوت های بیلبورد شهری با تلویزیون شهری

همانطور که بیان کردیم، بیلبوردهای شهری انواع متفاوتی دارند که از بیلبوردهای سنتی و وینیلی تا بیلبوردهای سه‌بعدی و سیال متنوع هستند. از طرف دیگر، بیلبوردهای دیجیتال یا تلویزیون شهری از نوع دیگری از بیلبوردها هستند که همچون یک صفحه‌نمایش بزرگ عمل می‌کنند و تصاویر متحرک را نمایش می‌دهند. برای تمایز این نوع پیشرفته‌ از بیلبوردهای سنتی، گاهی به آنها تلویزیون شهری هم گفته‌ می‌شود. تفاوت‌های اساسی میان بیلبوردهای سنتی و تلویزیون شهری شامل موارد زیر است:

  • فضای بیلبوردهای سنتی محدود به نمایش یک پیام در یک سطح است، در حالی که بیلبوردهای شهری دیجیتال یا تلویزیون شهری می‌توانند به‌طور همزمان به چندین پیام مختلف اختصاص یابند.
  • تصاویر در بیلبوردهای سنتی پس از مدتی کهنه و تکراری می‌شوند، در حالی که در تلویزیون شهری همیشه امکان به‌روزرسانی و تازه‌سازی آنها وجود دارد.
  • مردم با بیلبوردهای سنتی از گذشته آشنا هستند و کمتر از بیلبوردهای دیجیتال و تلویزیون شهری به پیام و تبلیغاتی که نمایش داده می‌شود کنجکاوی نشان می‌دهند. اندازه بیلبوردهای سنتی معمولاً ثابت و متعارف است، در حالی که تلویزیون شهری می‌تواند در ابعاد و اندازه‌های متنوع و خلاقانه نصب شود.
  • بیلبوردهای سنتی عمدتاً در کنار جاده‌ها و خیابان‌های اصلی نصب می‌شوند، در حالی که تلویزیون شهری می‌تواند در هر مکانی که عابران از آن عبور می‌کنند یا افراد در آن محل جمع می‌شوند، نصب گردد.
مطالعه کنید  بیلبوردهای تبلیغاتی یک فیلم علمی تخیلی حمله آدم فضایی‌ها به شهر را به تصویر می‌کشند
رزرو بیلبورد شهری ، تبلیغات محیطی رشت
رزرو بیلبورد شهری، تبلیغات محیطی رشت

بررسی مدل های مختلف بیلبورد شهری

در بازار، چندین نوع مختلف از بیلبوردهای شهری وجود دارد که هر کدام به منظورهای خاصی به کار می‌روند. در اینجا مدل‌ها و کاربردهای آنها مورد بررسی قرار می‌گیرد تا با انواع مختلف بیلبوردهای شهری آشنا شوید. رزرو بیلبورد شهری و تبلیغات محیطی رشت

بیلبورد شهری سنتی

بیلبوردها با پیشرفت و فراگیر شدن‌ خودروها و ساختار خیابان‌ها و بزرگراه‌ها به وجود آمدند و هنوز هم از آنها استفاده می‌شود. بیلبوردهای سنتی دارای اندازه‌های بسیار بزرگی هستند و عمدتا برای معرفی محصولات یا برندها، ارسال پیام‌های تبلیغاتی سازمان‌ها و موسسات مختلف استفاده می‌شوند. هزینه‌های اجاره بیلبوردهای سنتی بسته به محل قرارگیری متفاوت است. برخی از آنها که در مراکز شهری یا مناطق پر رفت‌وآمد قرار دارند، هزینه اجاره بالاتری دارند درحالی که بیلبوردهایی که در مناطق با تردد کمتر هستند، هزینه کمتری دارند.

اندازه بسیار بزرگ این نوع بیلبوردها به رانندگان و کاربران جاده‌ها اجازه می‌دهد تا پیام‌های نمایش داده شده روی آنها را به راحتی مشاهده کنند. این اندازه بزرگ همچنین باعث می‌شود تا افراد تحت تأثیر قرار بگیرند و در برابر تبلیغات یک برند جدید، احساس کنند که آن برند دارای ثبات و توانایی بالایی است.

بیلبورد شهری دیجیتال

بیلبوردهای دیجیتال به عنوان جدیدترین نسل از بیلبوردهای شهری مطرح هستند. این بیلبوردها، معروف به تلویزیون شهری، امکانات بیلبوردهای سنتی را با استفاده از نمایشگرهای دیجیتال ارائه می‌دهند. آنها می‌توانند در اندازه‌های گوناگون مورد استفاده قرار گیرند، از بزرگی‌های کنار جاده‌ها گرفته‌ تا ابعاد کوچک‌تر در کنار مسیرهای پیاده یا ورودی‌های ساختمان‌ها.

این بیلبوردها با توانایی نمایش همزمان تعداد زیادی تصویر تبلیغاتی و تغییرات تصاویر، هزینه استفاده کمتری نسبت به بیلبوردهای سنتی دارند. این ویژگی در کنار انعطاف بالایشان در نمایش هر نوع پیام تصویری و متحرک، آنها را به گزینه‌ای جذاب برای برندها و شرکت‌های تبلیغاتی محیطی تبدیل کرده است.

مطالعه کنید  قیمت بیلبورد رشت

بیلبورد شهری سه بعدی

بیلبوردهای سه بعدی، شکل پیشرفته و نوآورانه‌تری از بیلبوردهای سنتی هستند که بخشی از آنها به صورت برجسته و یا به شکل متحرک طراحی می‌شود. این نوع بیلبوردها امکانات جذابی را برای برندها و شرکت‌های تبلیغاتی فراهم می‌کنند تا محصولات و خدمات جدید خود را معرفی کنند. با این حال، استفاده از این امکانات هزینه‌های قابل توجهی دارد که باعث می‌شود این روش برای تمام برندها به‌صورت ممکن قابل استفاده نباشد.

نتیجه گیری | رزرو بیلبورد شهری و تبلیغات محیطی رشت

بیلبوردهای شهری به عنوان یکی از روش‌های تبلیغات محیطی در شهرها و مناطق مختلف به‌کار گرفته‌ می‌شوند. استفاده از این بیلبوردها برای تبلیغات و اطلاع‌رسانی در رابطه با محصولات، خدمات، و رویدادهای مختلف معمولاً اثربخش و کارآمد است. در شهر رشت نیز، رزرو بیلبوردهای شهری به‌عنوان یکی از روش‌های تبلیغاتی در نظر گرفته‌ می‌شود. این فرصت، به برندها و کسب‌وکارها امکان می‌دهد تا پیام‌ها و تبلیغات خود را به‌طور چشمگیری به مخاطبان خود در شهر رشت منتقل کنند. این روش تبلیغاتی، با توجه به فعالیت‌های شهری و پررفت‌وآمد بالای رشت، می‌تواند برای جلب توجه و اطلاع‌رسانی بهتر به مخاطبان مؤثر واقع شود.